جدیدترین گجت‌های معرفی شده در CES 2016

0

در نمایشگاه CES امسال نیز مانند سال‌های گذشته شاهد طیف وسیعی از محصولات و سرویس‌هایی جدیدی هستیم که توسط شرکت‌های کوچک و بزرگ فناوری جهان معرفی می‌شوند. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به گجت‌هایی که در عین جالب بودن شاید کمتر در کانون توجه رسانه‌های خبری قرار می‌گیرند.

گزارش تصویری از جدیدترین گجت‌های معرفی شده در CES 2016

 

برای آگاهی از اخبار و رویدادهای مربوط به نمایشگاه CES 2016  که مانند همیشه امسال هم در شهر لاس وگاس در حال برگزاری است.

 

CES2016

شرکت چینی Letv علاوه بر گوشی‌های هوشمند، یک دوچرخه هوشمند نیز تولید کرده است که می‌تواند اطلاعات سلامت شما را ارزیابی کرده و با بهره‌مندی از فناوری اثر انگشت، دوچرخه شما را ایمن نگه دارد.

CES2016

آنچه در تصویر مشاهده می‌کنید یک اسباب بازی چند قسمتی است که Code-a-Pillar نام دارد و از بخش‌های مختلف خود برای آموزش کدنویسی به کودکان استفاده می‌کند. با متصل کردن بخش‌های مختلف این اسباب بازی به همدیگر، Code-a-Pillar در جهات مختلف حرکت کرده و صداهای بامزه‌ای از خود تولید می‌کند.

 

CES2016

پایه Roost Laptop Stand می‌تواند با نگه داشتن لپ تاپ در زاویه دید شما، مانع از بروز دردهای گردن و کمر ناشی از نگاه کردن به سمت پایین و نمایشگر لپ تاپ شود.

 

CES2016

هدفون‌های Phaz دارای باتری قدرتمندی هستند که قادر به شارژ یک آمپلی فایر و حتی گوشی هوشمند شما هستند.

 

CES2016

شرکت موتورولا خود را به تولید گوشی‌های هوشمند محدود نکرده است. این شرکت در نمایشگاه امسال طیف وسیعی از محصولات خانگی هوشمند را نیز به معرض نمایش گذاشته است.

 

CES2016

به نظر می‌رسد که دوره استفاده از کاغذ هنوز به پایان نرسیده است. شرکت Wacom کاغذ هوشمندی به نام Bamboo Spark تولید کرده است که می‌تواند نوشته‌های شما را به صورت دیجیتال ترجمه کرده و ترجمه‌ها را در فضای ابری ذخیره کند.

 

CES2016

هدفون‌های Here Active Listening تولید شده توسط شرکت Doppler Lab می‌توانند مبتنی بر محیطی که کاربر در آن حضور دارد، صدای موسیقی در حال پخش را تنظیم کند تا نویزهای مختلفی که در محیط وجود دارند توسط کاربر شنیده نشوند.

 

CES2016

عینک جدید شرکت Solos می‌تواند علاوه بر محافظت چشم‌ها در برابر نور، اطلاعات مختلف دریافتی از اپلیکیشن‌های هوشمند یا حسگرهای پوشیدنی را برای دوچرخه سوار نمایش دهد.

 

CES2016

هدفون‌های شرکت Maroo دارای کریستال‌ و سنگ‌های درخشانی هستند که کیفیت و زیبایی را برای کاربران به ارمغان می‌آورند.

 

CES2016

اگر از کیفیت صدای هدفون خود راضی نیستید، می‌توانید از Boom Stick استفاده کنید، شرکت سازنده مدعی است که این دستگاه می‌تواند با استفاده از الگوریتم‌های مختلف، کیفیت صدای هدفون شما را تا حدی زیادی افزایش دهد.

 

CES2016

شرکت Telepathy که خود را به عنوان رقیب گوگل گلس معرفی کرده است، امسال نیز با چندین عینک هوشمندتر به میدان آمده است.

 

منبع: cnet

نوشتن دیدگاه